Milas Ören'de Yapı Malzeme Firması Şahin inşaat

Yapı sektöründe kalitemiz, ürün çeşitliliğimiz ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyeti sağlamak; Yeni ürünlerimiz ile müşteri isteklerini sürekli olarak karşılamak; Müşterilerimize zamanında teslimat yapmak; Şirketimizdeki faaliyetlerin müşteri memnuniyeti sistemi şartlarına uygunluğunu sağlamak ve sürekli teknolojiyi takip ederek yeniliklerle müşterilerimize hizmet vermek.

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru malzemeyi uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız talep edilen ürün ve malzeme tedariğini uzman kadromuzla planlayarak söz verdiğimiz zamanda teslimatlarımızı gerçekleştirerek zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, teslimat sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Şahin İnşaat olarak, müşterilerimize en kapsamlı çözüm portföyü ile hizmet sunmak için alanında lider üretici ve çözüm ortakları ile çalışıyoruz.

Müşterilerinin tüm malzemeleri tek tedarikçiden temin etmelerine olanak sağlanmaktadır. Zaman, enerji ve fiyat konusunda önemli tasarruf imkanı sağlanmaktadır. Milas Ören'de Geniş ürün portföyü ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Şahin İnşaat Satış öncesi ve satış sonrasında üstün hizmet kalitesi ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.